
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Központi raktár
Borító szélei enyhén kopottasak, kötése kissé sérült. Védőborítóban.
39
hűségpont
Hogy működik az alku?
A mesékben csodálatos helyeken járunk, csodálatos lényekkel találkozunk, s még a mindennapi megszokott dolgok is varázslatos módon átalakulnak. Parányi ökrökkel találkozunk, akkorák csak, mint egy borsószem, de parazsat esznek és roppant erősek. Az almafa reggel még csak virágzik, délre meg már tele van almával. A szegény ember pedig csak annyit mond: "Terülj, terülj, asztalkám!" - és máris előtte van a pompás lakoma. Sohasem érnénk a végére, ha fel akarnánk sorolni a mesék minden csodáját.
Mutass kevesebbet
| Sorozatcím: | Gyermekenciklopédia |
|---|---|
| Kiadó: | Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1962 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Illusztrátorok: | Réber László, Würtz Ádám |
| Kötés típusa: | félvászon |
| Terjedelem: | 95 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 19.50 cm, Magasság: 225.50 cm |
| Kategória: | Természettudomány / Biológia / Faj- És Egyedfejlődés / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Ismeretterjesztő / Történelem / Őskor |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről