
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
A kiadói borító szélei sérültek.
28
hűségpont
Hogy működik az alku?
Jack London akkor is emberekről mesél, ha történetesen állat a regény hőse: e könyvünkben Mihály, a töméntelen kalandon, megpróbáltatáson keresztülvergődő, páratlanul okos, hűséges "éneklő kutya", amely - mondhatnánk így is: aki - testvére Jeromosnak, a másik London-regény, A beszélő kutya főhősének.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631133087 |
|---|---|
| Kiadó: | Móra Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1983 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Ötödik kiadás |
| Nyomda: | Dabasi Nyomda |
| Illusztrátorok: | Ferenczy Béni |
| Borítótervezők: | Markó József |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés, kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 272 oldal |
| Fordítók: | Szász Imre |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.50 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Súly: | 0.20 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Nagyon kíváncsi voltam Mihály történetére. Nagy vágyakozással kezdtem bele és a várt élmény nem maradt el. Az állatokról szóló történetek mindig különös érzésekkel töltenek el. Az író nagyon jól meséli el a történetet, nem hagyja ellaposodni mindig visz bele nem várt fordulatot,izgalmat.
Dag ,a hajópincér egy okos kutyát talál a tengerparton.Magával viszi a hajóra,mert úgy gondolja,hogy jó árat kat érte.Időközben mély barátság szövődik a kutya és gazdája között ,s az emberi gonoszság is csak rövid időre képes elválasztani őket egymástól....Szívhez szóló történet ember és állat barátságáról!