
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
39
hűségpont
Hogy működik az alku?
Ebben a kötetben, akárcsak az elsőben, főként a gyümölcsökről, zöldségekről, gabonaféleségekről ejtünk szót. Ez a ?kivételezés? nem azt jelenti, hogy mindenkinek szigorú vegetáriusnak kell lennie. Az állati eredetű ételeknek is vannak előnyeik, azonban az arányok – a növényi és állati eredetű élelmiszerek fogyasztás terén – erőteljesen eltolódtak a húsétrendek felé. A helyes arányok visszaállítása – több zöldség, gyümölcs és gabonaféle fogyasztása – tompíthatja a túlzott húsétrend káros hatásait. Fontos megemlíteni, hogy az ismertetett élelmiszerek rendszeres fogyasztása inkább megelőző hatású, és nem azonnal gyógyító csodaszer. A könyvben mintegy 150 gyümölcsös ételrecept található.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9635481071 |
|---|---|
| Kiadó: | Magyar Könyvklub |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Harmadik kiadás |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 199 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.50 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Háztartástan / Konyhaművészet, Szakácsművészet / Természetgyógyászat / Háztartástan / Diéta / Hobbi / Egészség, Életmód |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről