
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 2 250 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Dr. Moravcsik E. Emil, Dr. Genersich Antal, Dr. Magyar István, Dr. Ritoók Zsigmond: Az igazságügyi orvosi tanács munkálatai, második sorozat. Budpest, 1917. A Magyar Kir. Igazságügyminisztérium kiadása. Franklin-Társulat nyomdája. Az igazságügyi orvosi tanács munkálatainak második sorozata egyrészt a szerkesztőbizottságban történt személyi változások, másrészt a kitört világháború okozta következmények miatt az első kötet előszavában jelzett idő alatt és beosztásban nem jelenhetett meg. A halál gyorsan, egymásután ragadta el két elnökét, 1913. évi május 19-én dr. báró Korányi Frigyest és 1913. évi október hó 31-én dr. Réczey Imrét, a következő évben pedig dr. Baumgarten Izidor kúriai tanácselnök tért örök nyugalomra. Nagy tudásuk, irányító szellemük emlékét, soha nem lankadó munkaszeretetük fényes eredményét mindig kegyelettel fogja őrizni az utókor. Dr. Balogh Jenő igazságügyminiszter a szerkesztőbizottság vezetésével azután az igazságügyi orvosi tanács elnökévé 1913. évi november hóban kinevezett dr. Moravcsik Ernő Emil egyetemi tanárt bízta meg és a munkálatok jogi szempontból való átvizsgálására dr. magyar István kúriai bírót kérte fel.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | M. Kir. Igazságügyminisztérium |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1917 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Franklin-Társulat nyomdája |
| Kötés típusa: | ragasztott félvászon |
| Terjedelem: | 106 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.00 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Kategória: | Természettudomány / Egészségügy / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről