
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 990 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| Sorozatcím: | A toll mesterei |
|---|---|
| Kiadó: | Grill Károly Könyvkiadó Vállalata |
| Kiadás éve: | 1926 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Viktoria nyomda |
| Kötés típusa: | egészvászon |
| Terjedelem: | 255 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
"Olyan jó nevetni, olyan szép az öröm. Az emberek ma a szenvedést szeretik, tetszelegnek maguknak a szenvedésben, addig – és addig, míg végre csakugyan jön a szenvedés. Akkor azután bőgnek és tiltakoznak és panaszkodnak. Ne higgyen engem olyan rövidlátónak, én tudom, hogy vannak igazi szenvedések, azonban csak ez a két eset lehetséges: az ember vagy kibírja és akkor továbbmegy, vagy pedig nem bírja ki és véget vet az egésznek. Ha kibírja és továbbment, akkor már el is hagyta maga mögött és ami mögöttünk van, az elmúlt. Azt elfelejti az ember és amit elfelejtettünk, az nem is volt igaz. Ami pedig nem igaz, azon nincs mit siránkozni. Mert lássa, nagy különbség: sírni, vagy siránkozni. A sírás a jelené, a siránkozás a múlté. A múltat pedig nem érdemes siratni. Hiszen már elmúlt: jóvátehetetlen. Céltalanul vesztegetett erő a múltnak adott könny."