
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 7 650 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
A gyűjtemény játékai ötleteket adhatnak ahhoz, milyen módon fejleszthető a gyermek a nagymozgásoktól a legfinomabb mozgásokig, az első „ahá" élménytől a bonyolultabb összefüggések megértéséig. Segítséget jelenthetnek abban, milyen módon alakítható a gyermek beszédkedve, kifejező nyelvi kultúrája, kommunikációs készsége, magatartása. Mintát adhat ahhoz, hogyan próbálkozzunk a fejletlenebb gyermekek fejlesztésével, hogyan oldjuk gyermekeink gátlásait, mivel tegyük vidámabbá, felszabadultabbá a nehezen oldódó gyermekek mindennapjait az óvodában. A játékok hasznosíthatók lehetnek a szülők körében az óvodapedagógusok segítségével. A játékok többsége vidám színfoltot jelenthetnek a családok életében is. Az együttjátszás már önmagában nagy örömet okozhat a gyereknek, felnőttnek egyaránt. A kézikönyv segítséget jelenthet a főiskolai hallgatók gyakorlatában is. A sok pedagógiai, pszichológiai elmélet mellé, amelyekből merítik a tudást a gyermekek szakszerű fejlesztéséhez, jól jöhet egy ilyen játékgyűjtemény, ezzel a „hogyant" segíthetik. A hallgatók ötletessége, leleményessége megsokszorozhatja ezt a gyűjteményt, főleg olyan játékokkal, melyeket egy-egy speciális eset kezelésére fordíthatnak.
Mutass kevesebbet
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről