
(1 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Novák Mária (összeáll.) Baby szakácskönyve. Második kiadás, lényegesen bővítve. [Kolozsvár, 1937. Minerva ny. rt.] 416 p. Az erdélyi konyha fontos receptválogatása először 1933-ban jelent meg, Sepsiszentgyörgyön. Néhány levélen alul apró, a szövegtükröt nem érintő szakadás, néhány oldalon gyermekrajz, illetve kisebb foltosság, egy levél ragasztással, egy levél felülragasztással javítva. Horváth 1261. Monoki 4415. Korabeli, enyhén sérült, enyhén foltos egészvászon kötésben.
Mutass kevesebbet
| Kiadás éve: | 1937 |
|---|---|
| Kiadás helye: | Kolozsvár |
| Kiadás sorszáma: | 2. |
| Nyomda: | Minerva |
| Kötés típusa: | korabeli egészvászon |
| Terjedelem: | 416 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 16.00 cm, Magasság: 23.50 cm |
| Kategória: | Háztartástan / Konyhaművészet, Szakácsművészet / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről