
(3 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
25
hűségpont
Hogy működik az alku?
| Sorozatcím: | Aranykönyvtár |
|---|---|
| Kiadó: | Szépirodalmi Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1960 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Athenaeum |
| Kötés típusa: | egészvászon |
| Terjedelem: | 343 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Dráma, Drámaantológia |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Madách Imre Az ember tragédiája és Katona József Bánk Bán c. művei a magyar irodalom kiemelkedő alkotásai
Bánk bán, mint az ország fő tisztségének képviselője felelős az ország jóllétéét. De mit tehet, ha a hatalom, a király nem törődik a népével? Lázadhat -e? Felelős még, mint férj, ha felesége bajba jut. Vajon mi a megoldás?
Nekem nagyon nagy örömöt okozott, amikor a futár meghozta a könyvet, és a kicsomagolás után szemügyre vehettem. Teljes mértékben megérte.