
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
Gerinc felső sarka kissé megnyomódott.
60
hűségpont
Hogy működik az alku?
A Helen Exley ajándékkönyvekben a legszorosabb emberi kapcsolatokról, a szerelemről, a családi és baráti kötelékekről találunk kifejező, örökzöld bölcsességeket. Mindegyik kötet gondolatgazdagsága az ajándék és ajándékozás céljával párosul: jó adni és kapni. Az eredmény itt van a kezedben. Ha tetszett, mondd el másoknak is! Nincs a földön nagyobb erő, mint a baráti ajánlás! Egy igaz barát csupa vidámság, sugárzik az örömtől. Ő az, aki megért, és kiáll melletted, ha baj van... Egy barát megérdemel egy különleges ajándékot. Joanna Kidney rajzaival.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789633577516 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Helen Exley ajándékkönyv |
| Kiadó: | Alexandra Könyvesház Kft. |
| Kiadás éve: | 2016 |
| Kiadás helye: | Pécs |
| Illusztrátorok: | Joanna Kidney |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 90 |
| Fordítók: | Etédi Péter |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 11.00 cm, Magasság: 11.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Aforizmák, Bölcsességek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről