
Kiadás éve: 2004
ANTIKVÁR
3 575 Ft-tól

(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
Kötéstábla / borítója kopott
68
hűségpont
Hogy működik az alku?
Borsos Miklós csodálatos örökséges hagyott ránk, kiegészítve már ismert életművét. Ez az eleddig ismeretlen gyűjtemény, e 77 mű Borsos Miklós üzenete. Az életét, művészetét foglalkoztató szenvedélyes érdeklődésének, eszméinek és élményeinek megfogalmazása. Felölelik belső érzékeléseinek majdhogynem minden területét: elvezetnek művészetének, alkotói korszakának ihletőihez. A vissza-visszatérő emlékképek élete utolsó pillanatáig végigkísérték, új és még újabb értelmezésekkel szőve át gondolatait. Az igazán nagy művészek tudnak csak ily sokszólamú sorozatot varázsolni. E 77 grafika minden darabja egy-egy üzenet - a sokat megélt, időnként kétségbeesett és sokszor magányos művész üzenete - az utókornak. Bennük mindaz, ami az élethez, a tartalmas, értelmes emberi élethez szükséges: erkölcs, tartás és hit. Hit abban, hogy az életnek célja van, s az ember célja az önmagában rejlő csoda megvalósítása. Majd húsz évvel születésük után ezt a csodát szeretnénk most az olvasó kezébe adni ebben az albumban.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9637961798 |
|---|---|
| Kiadó: | Dunakönyv Kiadó |
| Kiadás éve: | 1994 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Gyomai Kner Nyomda Rt. |
| Kötés típusa: | egészvászon kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 95 |
| Nyelv: | magyar, francia, angol |
| Méret: | Szélesség: 33.50 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Súly: | 1.00 kg |
| Kategória: | Művészetek / Szobrászat / Idegennyelv / Nyelvek / Francia / Idegennyelv / Nyelvek / Angol / Művészetek / Festészet / Monográfiák |
| Kapcsolódó művész: | BORSOS Miklós (1906–1990) |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.