
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Darnay Kálmán Bujdosó gyöngysor. A Balaton- és Bakonymenti várak történeti regénye. Budapest, [1928]. Pantheon Irodalmi Intézet Rt. (Globus ny.) 295 + [1] p. + 12 t. Egyetlen kiadás. Balaton- és Bakony-vidéki mondák Takáts Sándor művelődéstörténész, Békefi Remig zirci apát, Rómer Flóris történész történeti búvárlatai nyomán. A címoldalon a kiadási évből való tulajdonosi bejegyzés, az oldalsó lapszéleken apró foltosság. Aranyozott, illusztrált, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Pantheon Irodalmi Intézet R.T. |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1928 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 1. |
| Nyomda: | Globus Nyomda |
| Kötés típusa: | aranyozott kiadói egészvászon |
| Terjedelem: | 295 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 19.00 cm |
| Kategória: | Történelem / Helytörténet, Honismeret / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről