
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
695
hűségpont
Hogy működik az alku?
Nagyon kevés műalkotással esik meg, hogy egy egész korszak közös élményévé váljék - Homoki-Nagy István filmjeivel pontosan ez történt. Egy bizonyos kor felett szinte minden magyar közös ismerőse a három cimbora, Fickó, a magyar vizsla, Pletyka, a tacskó és Nimród, a vadászhéja. A Cimborák története - Homoki-Nagy István többi természetfilmjéhez hasonlóan - a maga idején igazi nemzetközi siker is volt, olyannyira, hogy a filmek alapján készült kötetek hamarosan több idegen nyelven is megjelentek. Természetesen a magyar mellett - mondhatnánk, a valóság azonban az, hogy annak idején az első rész, a Nádi szélben éppen magyarul nem jelent meg, „csupán" angolul és németül. Ezért mindazok örömére, akiket egykor elbűvölt a két film, és most szeretnék megidézni az élményt, valamint azoknak, akik majd ezután nézik meg, és végül azoknak is, akik a filmektől függetlenül is szeretik azokat a könyveket, amelyek ihletetten szólnak állatokról, a természetről - egyszóval kicsiknek és nagyoknak ajánljuk Fickó, Pletyka és Nimród
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9638646926 |
|---|---|
| Kiadó: | Magyar Mercurius |
| Kiadás éve: | 2004 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Pauker Nyomda |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 159 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 20.50 cm, Magasság: 28.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről