
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
38
hűségpont
Hogy működik az alku?
Vajon sikerül-e egy szekta őrült vezérének megvalósítania ördögi tervét? Hogy mesterséges megtermékenyítés útján saját utódaival, önmaga hű képmásaival népesítse be a Földet? Szörnyű terve megvalósításához semmilyen eszköztől nem retten vissza, még a brutális gyilkoságoktól sem, melyeket vagy profi bűnözőkkel, vagy személyiségzavarban szenvedő, szerencsétlen emberekkel végeztet el. És hogyan kerül ebbe a történetbe az ünnepelt űrhajós, a férfiasan vonzó Hart kapitány? S valójában ki az áldozat az egymásra hajszálpontosan hasonlító ikertestvérek közül, Melina vagy Gillian, miután kalandvágyból szerepet cserélnek? Végül is melyikükbe szeret bele Hart kapitány az együtt töltött szenvedélyes éjszaka után?
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 963547637X |
|---|---|
| Kiadó: | Magyar Könyvklub |
| Kiadás éve: | 2002 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szekszárdi Nyomda |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 499 oldal |
| Fordítók: | Tandori Dezső |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.40 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Szerelmes Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Krimi, romantika, szekta, ikrek, meglepő csavar a végén.
Nagyon jó könyv, csak ajánlani tudom mindenkinek
Ezek tényleg nagyon jó könyvek, és szinte letehetetlen. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a jó könyveket.