
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 3 200 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| Kiadó: | Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Kiadása |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1942 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Második kiadás |
| Nyomda: | Pesti Lloyd-Nyomda |
| Illusztrátorok: | Győry Miklós |
| Kötés típusa: | félvászon |
| Terjedelem: | 253 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 15.50 cm, Magasság: 23.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények / Vadászat / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!
Vélemények a könyvről
Az író állatokról szóló regényei olvasmányos, érdekes történetek. Hitelesek, mert Fekete István vidéken, a természet közelében nőtt fel, és egész életében vonzódott ehhez a csodás világhoz, azután is, hogy városi ember lett belőle. "Állatos" műveiben az állatok mellett mindig felbukkannak érdekes emberek is, olykor szoros kapcsolatban a főszereplővel, Csível, Kelével, Bogánccsal, vagy Húval. Ez az egyiptomi helyszínű regény, vagy inkább kisregény is hasonló. Ebből a könyvből megtanulhatjuk, hogy ami az embereknél a szeretet, erkölcs, hűség, az egészen másmilyen az állatoknál, mivel azok a természet törtvényeinek engedelmeskednek. Értékes, egyben szórakoztató olvasnivaló, akár Fekete István többi könyve.