
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 5 600 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
A gyöngyfűzés népszerűsége töretlen, mi magunk is a gyöngyfűzés szerelmesei vagyunk és már hosszú ideje foglalkozunk gyöngyfűzéssel. Könyvünket úgy állítottuk össze, hogy kezdő és haladó gyöngyfűzők egyaránt találjanak benne kedvükre valót. A bevezető részben részletesen ismertetjük a különféle gyöngyfűzési technikákat, arra ösztönözve az Olvasót, hogy a technikák elsajátítása után saját kezűleg készített ékszerek, kiegészítők megalkotásával felfedezze a gyöngyfűzés örömeit és saját maga tervezte, egyedi darabokat készítsen. A könyvet különlegessé tettük Magyarországon még kevésbé ismert technikákkal is (pl. gyöngyquilling), ezeket is érdemes elsajátítani és bátran kísérletezni. A gyöngyfűzés kiváló kézműves tevékenység, fejleszti a kézügyességet, aktív kikapcsolódást nyújt, a kész ékszerek pedig szép ajándékok vagy egyedi viseletek is lehetnek.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789632782843 |
|---|---|
| Kiadó: | Cser Kiadó |
| Kiadás éve: | 2013 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Dürer Nyomda Kft. |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 120 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 20.00 cm, Magasság: 29.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Hobbi / Háztartástan / Kézimunka |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.