
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
A könyv 9 fejezetének 58 cikkében, több mint 600 kép kíséretében mutatja be dr. Slézia József művészettörténész 2007 környezet- és tárgykultúrájával foglalkozó kiállításait - vásárait, legjelentősebb design eseményeit, újdonságait, trendjeit, építészeti és design díjait, jelentős alkotóit, tehetséges fiataljait. A mű elsősorban nemzetközi kitekintést ad, de helyt kaptak benne magyar vonatkozású cikkek is. A könyv hiánypótló, magyar nyelven magyar szerzőtől ilyen design összegző kiadvány még nem jelent meg. Informatív és élvezetes olvasmány, amely szándékai szerint segít eligazodni a design rendkívül sokszínű és összetett világában.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 17896593 |
|---|---|
| Kiadó: | DESIGNTREND KIADÓI ÉS SZOLGÁLT |
| Kiadás éve: | 2008 |
| Terjedelem: | 226 oldal |
| Súly: | |
| Kategória: | Művészetek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!