
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 6 800 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
A XX. század utolsó harmadának egyik legjellegzetesebb és csak erre a korszakra jellemző vonása, hogy világsztárokat termel ki magából, szinte függetlenül azok foglalkozásától. E monumentális áttekintő munka azt mutatja be, hogy a diplomácia művészete és a globális hatalmi egyensúlyhogyan teremtette meg azt a világot, amelyben ma élünk.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9635451121 |
|---|---|
| Kiadó: | Panem Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2008 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szekszárdi Nyomda Kft. |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 956 oldal |
| Fordítók: | Rózsa György, Szabó Klára, Baik Éva, Kálmán András, Dr. Magyarics Tamás |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.00 cm, Magasság: 25.00 cm |
| Súly: | 1.41 kg |
| Kategória: | Történelem / Politika / Társadalomtudomány / Politika / Közgazdaságtan / Külkereskedelem, Nemzetközi Kapcsolatok |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Olvasmányossága ellenére sem egy könnyű darab, sem a terjedelme sem a tárgyalt téma miatt. A 17-18.századi előzmények után a 19. és főleg a szerző saját tapasztalataival is gazdagított 20.századon van a fő hangsúly. Nem csak elsősorban az USA-ra koncentráló diplomáciatörténetet, de első kézből való betekintést is kapunk annak gyakorlatába. Kihagyhatatlan alapmű.