
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 4 050 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Dr. Kogutowicz Károly. Dunántúl és Kis-Alföld írásban és képben II. Szeged, 1936. M. Kir. Ferencz Jószef Tud. Egyetem (Athenaeum r.-t. könyvnyomdája). 352 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Egészvászon.
| Kiadó: | Ferenc József Tudományegyetem |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1936 |
| Kiadás helye: | Szeged |
| Nyomda: | Athenaeum r.-t. könyvnyomdája |
| Kötés típusa: | fűzött egészvászon |
| Terjedelem: | 352 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 18.00 cm, Magasság: 26.00 cm |
| Kategória: | Történelem / Helytörténet, Honismeret / Természettudomány / Földrajz / Néprajz / Töredékkötetek, Félkötetek / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről