
(1 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
Kötéstábla / borítója kopott
90
hűségpont
Hogy működik az alku?
Templomárnyéki Egbert a múzeum szülői egérlyukából világot látni indul. Kíváncsisága életveszélyes kalandokba sodorja, melyek során barátságot köt Eduárddal, később pedig Bőrkerággal dolgozik. Egbert, bár nem egyszer beleesik a macskák körmönfont csapdáiba, nem retten meg - számára egyedül a szerelem okoz komoly kihívást. "Hiszen ha csak gyümölcstorta kellene a boldogsághoz..." A kedves, bátor főhős történetét PÉTER ALPÁR rajzai elevenítik meg.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631133419 |
|---|---|
| Kiadó: | Móra Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1983 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Dabasi Nyomda |
| Illusztrátorok: | Szabó Szabolcs |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 104 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.20 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Mesék / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Gyerekkorom egyik kedvenc meséje. Mindig kint volt a polcomon, kisebb koromban anyukám olvasta fel nekem. Különös varázsa és misztikuma volt ennek az egér szemszögből nézett világnak, amit az egyedi stílusú illusztrációk segítettek megeleveníteni. Nagyobb voltam, amikor magam is elolvastam, most pedig, amikor az én gyerekeim is elég nagyok hozzá, nekik is elolvastuk, így újra átélhettük a kalandos történetet.