
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Mi történik álmunkban? Vagy az nem is álom, hanem emlékezet? Előző életeink valamely eseménye? Például egy trójai harcos története, aki elmeséli, hogyan is történt valójában az a győzelem a falóval. Persze mai szemmel, az istenek közreműködése nélkül. Vagy mire is emlékszik az elbeszélő, amikor a világhírű festő,
Rembrandt környezetében élt? Vagy mi történt Malmőben, ahol banki alkalmazott volt? De közeledve térben és időben, mit tapasztalt Ferenc József belső
inasaként? És még számos helyszín és szituáció és persze számos személyiség. Hogy mindez képtelenség? Ha elolvassuk, magunk adjuk majd a cáfolatot.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789634464 |
|---|---|
| Kiadó: | Argumentum |
| Nyelv: | magyar |
| Súly: | |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!