
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 990 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
"Élni vagy meghalni?" dadogva, suttogva vagy kiáltva tesszük fel a kérdést. Van-e értelme az emberi életnek? Megválaszthatja-e halálának idejét s módját az ember, akár úgy is, hogy önkezével oltja ki élete lángját? Ez a könyv az Olvasóval együtt keresi a választ. A bizalom lángját gyújtja föl, a reményt ébreszti abban is, aki közel jár az öngyilkossághoz. Gondolkozni és érezni hív. Mélyen érezni az életet.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 963361547X |
|---|---|
| Kiadó: | Szent István Társulat |
| Kiadás éve: | 2004 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 104 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 11.70 cm, Magasság: 16.30 cm |
| Súly: | 0.10 kg |
| Kategória: | Pszichológia / Szociológia |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről