
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Partner
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
88
hűségpont
Hogy működik az alku?
Erdély természeti szépségei egyedülállóak, Európában csak az Alpok legszebb részei hatsonlíthatók hozzájuk. Az Alpok természeti képét az utóbbi évtizedekben a tömeges turizmus kedvezőtlenül érintette, ezzel szemben Erdély természeti kincsei szinte érintetlenül megőrződtek napjainkra is. A szerző két évig tartó természetjáráson beutazta Erdély varázslatos tájait, és örömmel állapította meg, hogy mindazok a ritka növények és állatok, amelyeket neves magyar elődeink felfedeztek és leírtak, ma is eredeti szépségükben mind megvannak.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9639464112 |
|---|---|
| Kiadó: | Officina '96 Kiadó |
| Kiadás éve: | 2002 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Kötés típusa: | kemény papír kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 159 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 31.00 cm, Magasság: 24.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Növényvilág / Útikönyvek, Útleírások / Európa / Történelem / Magyar Történelem / Erdély / Természettudomány / Földrajz / Művészetek / Fotóművészet |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Az erdélyi nemzeti parkokat, tájegységeket egy-egy oldalnyi ismertetéssel mutatja be a szerző, majd a képekhez csatol rövidebb magyarázatokat, olykor irodalmi idézeteket. A szöveg tehát nem sok, a képek dominálnak, de az egész album kialakítása nagyon igényes, a kétoldalas képek különösen szépek. Van karton és vászon borítójú változata is.
Nagyon szép könyv, ajánlom.