
(3 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 990 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
"Ez a könyv olyan bűnügyeknek a gyűjteménye, amelyeket az érdekes, változatos és szinte művésziesen bonyolított cselekmény megannyi regény színvonalára emel, s azonfelül a történeti igazság előnyével is bírnak. Elénk állítják az embert a legkuszáltabb és legérdekfeszítőbb helyzetekben. Kibontakozik előttünk a szenvedély titkos játéka, s megismerkedünk a bűnnek olyan rugóival, amelyek rendszerint az élet felszíne alatt rejtőznek el. A bűnperek történetét hitelesség dolgában a legmesteribb történetírás sem éri utol, mert a bírói eljárás behatol a gondolatok legtitkosabb rejtekébe, és napvilágra hozza a bűn és a gonoszság minden szövedékét. A könyv tehát oly fokú emberismerettel gyarapítja az olvasó tudását, hogy ez magában véve elegendő ajánlás mellette."
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9639178608 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Szalay könyvek |
| Kiadó: | Szalay Könyvkiadó |
| Kiadás helye: | Kisújszállás |
| Nyomda: | Nyírségi Nyomda |
| Borítótervezők: | Zugor Zoltán |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 283 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 15.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.30 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Dokumentumregény / Irodalom / Irodalomtörténet / Művelődéstörténet / Kultúrtörténet / Irodalom / Irodalomtudomány / Társadalomtudomány / Kriminalisztika |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Nagyon szeretem ezt a könyvet és kifejezetten örülök, hogy sikerült a keresett 1958-as kiadást megszereznem.
A könyv olyan bűnügyeknek a gyűjteménye, amely a történeti igazság előnyével is bír.