
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
50
hűségpont
Hogy működik az alku?
"Avercsenko a fanyar humornak és groteszk szatírának jó tollával rendelkezik. Ezzel a jó pennával nem akar semmi különöset, se bevilágítón okosat, se megrázón valóságosat mondani, furcsa helyzeteket és papagájtollas, kusza embereket rajzolgat, a fanyalgó jókedvnek, az egyszerű közvetlenségnek, a meghitt beszélgetésnek halovány és vonzó színeivel." "Feltámasztja a 'ravasz embert', a vasúti tréfák emberismerő garabonciását, a világcsalók és érvényesülők groteszk figuráit, ártatlanul, következmények és pátosz nélkül, mulattató olvasmányt ad, mely néha tűnődésre indít. Diákja, ki fonográfművészettel, melyről azt állítja, hogy csak az ő zseniális kiváltsága, csap be egy egész falut, feledhetetlen alakja friss és ötletes művészetének." (Földi Mihály) – A kötet illusztrációit Bátki Nóra a jelen kiadáshoz készítette.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9638090693 |
|---|---|
| Kiadó: | Eri Kiadó |
| Kiadás éve: | 2005 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Stílus-print Nyomda - Telek Könyvköltészet |
| Illusztrátorok: | Bátki Nóra |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 165 |
| Fordítók: | Roboz Andor |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 15.00 cm, Magasság: 21.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről