
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 4 500 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
5 391 Ft
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 5nap
270
hűségpont
Egy fantasztikus utazás kel életre a könyv lapjain. A két, Szepesi-díjjal, Ezüstgerely díjjal és MSÚSZ Nívódíjjal is elismert újságíró, Dénes Tamás és Lakat T. Károly nemcsak kollégaként, hanem jóbarátként járta be az öt földrészt a futball-labda nyomában. Tudósítottak olimpiákról, világbajnokságokról, Európa-bajnokságokról és a magyar labdarúgó-válogatott számtalan, külföldön lejátszott mérkőzéséről - s azt a rengeteg élményt, kulisszatitkot, tapasztalatot és tanulságot osztják meg az olvasókkal, amelyek ezeken a helyeken érték őket. A labdarúgáson kívül a kontinensek mindennapjairól, nevezetességeiről, kultúrájáról, az ott élők mikrovilágáról is beszámolnak, de a fókusz mindig az adott eseményen, a soros futballtornán vagy akár csak azon a bizonyos egy meccsen van. Az utazások természetszerűen jártak együtt nagy találkozásokkal is, amelyeken többek között olyan világsztárokkal ismerkedtek meg, mint Di Stéfano, Pelé, Eusébio, Netzer, Keegan, Rossi, Schmeichel, Laudrup, Zidane és Ronaldo.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9786155901218 |
|---|---|
| Kiadó: | INVERZ MEDIA KFT. |
| Kiadás éve: | 2023 |
| Nyomda: | Gyomai Kner Nyomda Zrt. |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 288 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.00 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Súly: | |
| Kategória: | Sport / Labdarúgás, Foci |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről