
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 080 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
A vendéglők és a piacok sokat elárulnak egy ország állapotáról. Tulajdonképpen ennyi elég is lenne bevezetőnek, de azért pár szó még idekívánkozik. Vannak jó hírek: erősödik egy réteg (szakács, vendéglőtulajdonos, termelő, kereskedő, közönség), ami esélyt ad arra, hogy egyszer talpra állhasson az étkezési kultúra társadalmi, gazdasági, morális rendszere. Vannak olyan éttermek, amelyek egyben műhelyek is, és több évtizedes kihagyás után igazi szakembereket képeznek. Kialakulóban van az ellensúly a hivatalos szakácsképzéssel és mesterszakács-rendszerrel szemben. És ha nem is gomba módra, de szaporodnak az egyszerű és jó kisvendéglők, fővároson belül és kívül is.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | ENFYS KFT |
|---|---|
| Kiadás éve: | 2014 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Dabasi Nyomda Rt. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 536 |
| Nyelv: | magyar, angol |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Kategória: | Háztartástan / Konyhaművészet, Szakácsművészet |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről