
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
CD-melléklettel.
180
hűségpont
Hogy működik az alku?
Előszó Tizennyolc éves voltam, amikor 37 évvel ezelőtt a Kalákával elkezdtünk együtt muzsikálni, verseket énekelni. Kiss Anna titokzatos, szép verse, az „Éjszaka, kéktollú" hamar belekerült a repertoárunkba, sokat játszottuk, és 1976-ban az első lemezünkre is felvettük. ...És én ezektől a Kiss Anna-féle titokzatos, varázslatos szépségektől azóta sem tudok szabadulni. Öt különböző lemezen jelentek már meg megzenésítéseim, és most örömmel nyújtom át Önöknek ezeket összegyűjtve, 11 új dallal és ezzel a szép verseskötettel együtt. Külön öröm számomra, hogy a versekből és dalokból egyaránt építkező, s a képzeletnek újabb tápot és távlatot adó grafikák fiam, Gryllus Ábris alkotásai. Kérem, fogadják szeretettel hármunk gondolatainak összecsengéseként ezt az új Hangzó Helikon-kötetet.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9632270746 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Hangzó Helikon |
| Kiadó: | Helikon Kiadó Kft. |
| Kiadás éve: | 2006 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szekszárdi Nyomda Kft. |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 40 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.50 cm, Magasság: 15.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Versek, Versantológiák, Eposzok |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.