
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
110
hűségpont
Hogy működik az alku?
Az utóbbi évtizedekben forradalmi változás állt be a gyümölcstermesztésben világszerte. Tudósok hatalmas tábora vizsgálta a gyümölcsfák növekedésével kapcsolatos kérdéseket, míg eljött a várva várt eredmény. hazánk gyümölcstermesztésének is új útra kell lépnie - hirdetik a szerzők, és az új út: a gyümölcssövények telepítése. A magyar gyümölcstermesztő szakemberek számára szinte ismeretlen területen is nagy biztonsággal és bölcs előrelátással munkálkodó szerzők, az új módszer hazai úttörői közt is talán az elsők. Érdekes könyvükben végigvezetnek a gyümölcssövényekkel kapcsolatos, a külföldön és hazánkban leszűrt és kikristályosodott termeszétsi irányelveken, a különféle sövénymódszereken és nevelésükön. Páratlanul ismertetik a sövények hibáit: a nagyobb beruházási igényt, a gondosabb, pontosabb telepítési munkákat, de végső összegezésként a gyümölcssövények mellett törnek lándzsát. A könyv második kiadását fé évvel az első kiadás után most ismét a közönség elé bocsátjuk. A nagy siker azt bizonyítja, hogy a magyar gyümölcstermelő szakemberek, de a házikerti termelők is érdeklődnek az új, jobb módszerek iránt, és haladni akarnak a korral. Reméljük, aki még nem olvasta a Gyümölcssövényt, mielőbb hozzáfog, és a leírtakat igyekszik a földeken is megvalósítani.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Mezőgazdasági Kiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1967 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 2. |
| Nyomda: | Pécsi Szikra Nyomda |
| Kötés típusa: | ragasztott papír kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 122 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 15.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Kategória: | Természettudomány / Mezőgazdaság / Zöldség-gyümölcs / Természettudomány / Mezőgazdaság / Növénytermesztés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről