
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 2 880 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Halálos az, ami halált hoz. Egy lövés, egy szúrás, egy nagy adag gyógyszer. Nyilván a természet maga is lehet halálos, de illik először konkretizálni, hogy a külső vagy a belső természetre gondol-e a szókapcsolat használója. A konkrétumok azonban megölik a kétértelműséget, tisztázzák a tisztázhatatlant és a tisztátalant, eltüntetik a titokzatos homályt, és oldják a feszültséget. A Halálos természet kiállítás mégis szeretne valamit megőrizni a horror kultúrájából, így a bevezető tanulmány nyitva hagyja a kérdést, hogy mi is pontosan az a természet, ami halálos, és hogy ki, mikor és miért is látja, illetve láttatja halálosnak a természetet. A katalógus Hornyik Sándor tanulmányával a kiállítás kötete, melyben 14 művész munkájának színes fotói láthatóak.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789638975027 |
|---|---|
| Kiadó: | MODEM MODERN DEBRECENI NONP.KFT. |
| Kiadás éve: | 2013 |
| Terjedelem: | 96 oldal |
| Súly: |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről