
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Központi raktár
Kiadói borító nélkül, címlapján Juhász Ferenc dedikálásával! Egy lapja kijár!
Állapot fotók
-thumbnail_webp.webp)
220
hűségpont
Hogy működik az alku?
Juhász Ferenc Harc a fehér báránnyal. [Versek.] (Dedikált.) Budapest, 1965. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 1 t. (címkép) + 146 + [6] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: „Fodor Mártáéknak nagy szeretettel, barátsággal. Juhász Ferenc. Budapest, 1966 Január 11”. Tezla 4390. Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.] Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Csernus Tibor által illusztrált kiadói védőborítóban.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Szépirodalmi Könyvkiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1965 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 1. |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Borítótervezők: | Csernus Tibor |
| Kötés típusa: | aranyozott kiadói egészvászon kötésben, illusztrált kiadói védőborítóban |
| Terjedelem: | 149 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.00 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Versek, Versantológiák, Eposzok / Dedikált, Aláírt Könyvek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.