
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
Volt könyvtári példány. Hátsó tábla belsején a borítás felpúposodott.
17
hűségpont
Hogy működik az alku?
A világ egyetlen madárhang-kereskedésében szokás szerint együtt ülnek régi ismerőseink, Hisziapiszi és Gyöngy, Hajdú sógor és Bódog, Hermina-Hanna és Ambrus, Kékapó és Bubujka, no és persze maga a Kapitány. Szokás szerint együtt üldögélnek, és szokás szerint - vitatkoznak. Tökéletesítheted útközben a varázslótudományod? Ki tudja... Hisziapiszi és Hajdú sógor mindenesetre úgy döntöttek, egy kis utazás nemigen árthat meg az embernek. S Hisziapiszi nem lenne Hisziapiszi, ha el nem határozta volna, hogy megkeresi a világ közepét. És nem lenne az, aki - ha végül meg nem találta volna. Hogy megértse-e? Hisziapiszi szerint: feltétlenül. Márpedig Hisziapiszi mindig fején találja a szöget.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9631130746 |
|---|---|
| Kiadó: | Móra Ferenc Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1983 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Dabasi Nyomda |
| Illusztrátorok: | Engel Tevan István |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 214 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.00 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Súly: | 0.40 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Mesék |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről