
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 2 250 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Vasszorgalommal, kitartással - írja maga Királyhegyi. Csak semmi szalmaláng! Nem kell csüggedni, ha az ellenség-jelölt eleinte jóságos, kedves, megértő. Ez a legjobb mód, hogy visszavonhatatlanul megutáljon bennünket. Hát erről van szó ebben a könyvben. Meg sok mindenről. Királyhegyi Pál nagy általánosságban mindent megírt, amit meg kellett volna írnia, de ha őszinték akarnánk lenni, azt mondanánk, hogy ez a kötet főleg a nőkről szól. Meg szerelemről, ami egészen más valami. Meg férfiakról. Meg gyerekekről. Meg más világokról. Meg erről ami elmúlt és mostani életünkről. Meg kaland és krimi. Más talán nincs is benne. A könyv tehát komolyan mulatságos, mint maga az élet. Királyhegyi azok közé az írók közé tartozik, aki soha életében nem írt le egy hazug sort sem, hacsak nem volt feltétlenül szükséges. De a hazugság is lehet mulatságos, csak nem kell ambícionálni, hogy elhiggyék. Ha valakinek mégsem tetszenének ezek az írások, az magára vessen. Akkor az olvasóban lehet a hiba. Vagy a könyvben.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Szépirodalmi Könyvkiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1970 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szegedi Nyomda |
| Illusztrátorok: | Pusztai Pál |
| Nyomtatott példányszám: | 5300 |
| Kötés típusa: | egészvászon kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 330 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 19.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről