
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 743 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Három egykori becstelen bíró a floridai szövetségi börtönben tölti büntetését. ők a Társak, ahogy a többiek nevezik őket. Egyikük adócsalásért ül, a másik elsikkasztotta a sorsjegyek bevételét, a harmadik karrierjének ittas kocsikázás vetett véget. Mindennap találkoznak a börtön jogi könyvtárában, közösen sétálnak, munkaértekezleteket tartanak. Sorstársaik jogorvoslatot igénylő ügyeiben hetente folytatnak tárgyalást. A Társaknak azonban nem ez a legfontosabb tevékenységük. A szabadulásukig hátra lévő időben meg akarnak gazdagodni, hiszen amire évek múltán elhagyják a börtönt, régi életükbe nem térhetnek vissza, újat pedig már nem kezdhetnek. Megszállottként írják leveleiket a börtön könyvtárában, és ragyogóan gonosz, elvetemült terveket szövögetnek. Közben furcsa elnökválasztás tartja lázban a nemzetet. A Társak megtervezik a tökéletes bűntényt… John Grisham, az igazságügyi thriller nagymestere, az egész világon rendkívül népszerű. Valamennyi regénye a bestsellerlisták vezetője. Több könyvéből sikerfilm született.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789639765764 |
|---|---|
| Kiadó: | Geopen Kiadó |
| Kiadás éve: | 2002 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Szekszárdi Nyomda |
| Borítótervezők: | Nagy Gábor |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 304 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Jónak mondható könyv volt, bár nem nagyon kellett izgulni, a történet miatt. Véleményem szerint az a jó könyv, amikor olvasás közben gondolkodik az ember, hogy vajon ki lehet az elkövető, vajon ki lehet aki a szálakat mozgatja. Hát ebben a könyvben ettől nem kellett tartani. Nem kellett gondolkodni, fantáziálni.
Izgalmas