
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
70
hűségpont
Hogy működik az alku?
A kerti munkák elvégzésének legkedvezőbb idejét nehéz észben tartani, de még feljegyezni sem könnyű feladat. Ezt vállalták minden kertbarát, kerttulajdonos helyett az Idejében szólunk című könyv szerzői. Az almagyümölcsűek, a csonthéjasok, a bogyósok és a héjasgyümölcsűek, valamennyi hazánkban termesztett zöldségféle, a bor- és csemegeszőlő, a borászat, az egy- és kétnyári virágok, az évelő dísznövények, a cserjék, a díszfák, a gyep tápanyagellátásáról, öntözéséről, szaporítási és ápolási munkáiról, valamint növényvédelmi tennivalóiról - időrendi sorrendben - idejében szól olvasóihoz ez a kiadvány. A szerzők a Kertészet és Szőlészet hetilap munkatársai. Sokéves tapasztalat és sok ezer kertészkedő levele alapján naptárszerűen állították össze a könyvet. Minden hét tennivalóit két-két oldalon közlik, s ezeket a gyakorlati munkához nélkülözhetetlen táblázatokkal egészítik ki. Kezdő telektulajdonosok és gyakorlott kertművelők egyaránt rábízhatják magukat naptári "előírásaikra"!
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9632317009 |
|---|---|
| Kiadó: | Mezőgazdasági Kiadó |
| Kiadás éve: | 1984 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Harmadik, javított kiadás |
| Nyomda: | Alföldi Nyomda |
| Illusztrátorok: | Balogh Katalin |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 155 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 19.00 cm, Magasság: 25.00 cm |
| Súly: | 0.30 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Növényvilág / Természettudomány / Mezőgazdaság / Zöldség-gyümölcs / Természettudomány / Mezőgazdaság / Növénytermesztés / Hobbi / Kertészet / Természettudomány / Mezőgazdaság / Kertészet |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről