
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Központi raktár
A könyvtest deformált, gerince megtört.
450
hűségpont
Hogy működik az alku?
4 740 Ft
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 5nap
237
hűségpont
Te milyen színű vagy? Vajon egy impulzív, beszédes sárga, aki általában a társaság középpontja? Egy rendmániás, analitikus kék, akinél még a törölközők is derékszögben állnak? Talán egy célorientált, öntudatos vörös, akárcsak a vezetők többsége? Vagy egy türelmes, csapatjátékos zöld, mint amilyen Jézus is volt? Érezted már úgy, mintha mindenki szembejönne? Vannak olyan ismerőseid, akik akkor sem értik meg mit akarsz mondani, ha már hangosan beszélsz velük? Ebben az esetben ez a könyv neked szól. Tele olyan valódi élethelyzettel, melyben garantáltan felismered magad és a körülötted élőket. "Aha, ez tényleg én vagyok!", máskor meg, "Á, akkor ezt ezért csinálja..." Az Idiótákkal körülvéve egy szórakoztató, olvasmányos és mindenekelőtt rendkívül hasznos útmutató mai világunk és embertársaink megértéséhez. Hétköznapi példáit könnyen érthető tudományos alapossággal veszi górcső alá, ezzel segít az olvasónak megérteni a kommunikáció különböző módjait. A mindennapos konfliktusok egyik leggyakoribb oka a rossz kommunikáció - miután elolvastad ezt a könyvet, garantáltan kevesebb idióta lesz körülötted. Találd meg az utat te is magadhoz és a többiekhez!
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789633246023 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Central könyvek |
| Kiadó: | Central Médiacsoport Zrt. |
| Kiadás éve: | 2018 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Central Dabasi Nyomda Zrt. |
| Borítótervezők: | Tabák Miklós |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 296 oldal |
| Fordítók: | Patat Bence |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 15.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Pszichológia / Közgazdaságtan / Marketing, Menedzsment / Társadalomtudomány / Kommunikáció |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Életmentő könyv segít megérteni az Idióták índétékait és főleg azt hogyan tudod kezelni őket anélkül,hogy bekattannál.Négy színen alapuló viselkedésmodell segítségével képes lesz kezelni a népszerű közösségi média felületeken hemzsegő idiótákat és saját környezetében ólálkodókat is....Így kezeld azokat,akiket lehetetlen megérteni!!!
Nagyszerű, izgalmas, poénos és nagyon színes könyv. Élmény volt olvasni