
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Szép állapotban.
Állapot fotók

Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
89
hűségpont
Hogy működik az alku?
Könnyű kitalálni, hogy amire azt mondják: igazán gyerekjáték, az valójában valami igen bonyolult, sőt nehéz feladat. A sejtegyesület – amelyet az olvasók már jól ismernek a Magy a gyerekekből – ezt a bonyolult, sőt nehéz feladatot mégis gyerekjátéknak tekinti. Pedig nem kevesebbről van szó, mint a háború végén romokban heverő Budapest újjáépítéséről. Igaz, Klimkó Gabiék a maguk részéről csak egészen kis részt vállalnak ebből: mindössze egy apró kis házikó rendbehozatalát, hogy Nagyanyónak, Szipónak és Milkának ismét otthona legyen. De még ehhez is rengeteg furfangra, ügyességre, ötletre és felnőtt barátaik segítségére van szükségük. S amíg a kis ház feltámad romjaiból, sok bonyodalomba keverednek, és maguk is sok bonyodalmat kevernek az új életre készülődő Budapesten. A ki olvasta a Majd a gyerekeket, az örömmel fogadja e sejtegyesület történetének folytatását. S aki elolvassa az Igazán gyerekjátékot, az bizonyára kíváncsi lesz Klimkó Gabiék korábbi kalandjaira is.
Mutass kevesebbet
| Sorozatcím: | Sirály könyvek |
|---|---|
| Kiadó: | Móra Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1971 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Második, átdolgozott kiadás |
| Nyomda: | Kossuth Nyomda |
| Illusztrátorok: | Zsoldos Vera |
| Nyomtatott példányszám: | 13600 |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 271 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 19.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről