
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 039 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Enid Blyton, brit írónő, neve fogalom a gyerekirodalomban: könyveiből minden egyes percben vásárolnak egyet valahol a világon! Művei már több mint 500 millió példányban keltek el világszerte, és máig ő a legtöbb nyelvre fordított gyerekkönyvszerző: történetei 90 országban olvashatók, és számos film és tévés adaptáció készült belőlük. Most pedig magyarul is kézbe vehetik a kisiskolások az Öt kölyök című, kezdő olvasóknak szóló sorozatot! A sodró történet, a gazdag illusztráció, a nagy betűk és a könnyen értelmezhető szöveg igazi élménnyé teszik az olvasást. A kötetek egymástól függetlenül is olvashatók! És hogy ki az öt kölyök? Négy belevaló gyerek: Anna, Doma, Alex és Simon, valamint hűséges kutyájuk, Vacak, akinek kiváló szimata van a rejtélyek felkutatásához. Az 5. kötet erről szól: Alex szerette volna levágatni a haját, de a fodrászat zárva volt. Aztán őt zárták be egy szekrénybe. Két tolvaj, egy furgon és öt bátor kölyök - mi más kell egy szédületes kalandhoz?
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789634375661 |
|---|---|
| Kiadó: | KOLIBRI GYEREKKÖNYVKIADÓ KFT |
| Kiadás éve: | 2021 |
| Terjedelem: | 80 oldal |
| Súly: |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről