
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 4 500 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Kaesz Gyula neves tervezőművész és főiskolai tanár összefoglaló stílustörténeti tanulmánya méltán ismert és népszerű. Miközben rendkívüli alapossággal rendszerezi a bútorok fejlődését a "primitív népek bútoraitól" kezdődően, megtanít minket arra, hogy értékeljük és szeressük a régi bútorokat, tudjunk gyönyörködni bennük. Az egyes fejezetekben a tömör tárgyalási mód ellenére gazdag utalásokat találunk az egyes korszakok építőművészetére, képzőművészetére. A tanulságos illusztrációs táblák szemléletesen egészítik ki a szöveget. A kötet végén található mutató, kislexikon és az időrendi táblázat nagymértékben megkönnyíti a tájékozódást a kötetben és a bútorok érdekes világában. Úgy gondoljuk, hogy ma, amikor az "antik" bútorok iránt ismét óriási az érdeklődés, e nagyszerű kötet nemcsak szakembereknek, hanema nagyközönségnek is örömöt okoz majd.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789639365803 |
|---|---|
| Kiadó: | Háttér Kiadó |
| Kiadás éve: | 2008 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Kilencedik kiadás |
| Nyomda: | Dürer Nyomda Kft. |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 272 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 17.50 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Művészetek / Általános Művészettörténet / Művészetek / Iparművészet / Bútor- És Lakberendezés / Művészetek / Építészet / Lakberendezés / Művészetek / Design, Formatervezés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Szép kiadvány, remek fotók és illusztrációk- Ajánlom.