
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 5 395 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
AKI EGYSZER HŐS VOLT... Jessica Jones kemény, agyafúrt, ám megkeseredett magánnyomozó, aki az emberi gyarlóság mocskos alvilágában vívja szélmalomharcát. De nem mindig volt ez így. Egykor a világ legkiválóbb hőseivel, a Bosszú Angyalaival vállvetve küzdött jelmezes igazságosztóként. De mi változott? Mi vetett véget szuperhős-pályájának, mielőtt az még igazán beindulhatott volna? Jessicaújra kénytelen szembenézni a rettegett tömeggyilkossal, Killgrave-vel, a Bíboremberrel, és kettejük párharca a felszínre hozza iszonyatos, féltve őrzött titkait. Az Alias felkavaró zárókötetében felbukkan még többek között Peter Parker, Jean Grey, Luke Cage, a Hangya és persze a Föld legnagyobb hősei, a Bosszú Angyalai! A kötet az Alias 22-28. számát tartalmazza.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789634701279 |
|---|---|
| Kiadó: | Fumax Kft |
| Kiadás éve: | 2020 |
| Terjedelem: | 176 oldal |
| Súly: |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Ebben a lezáró részben kőkeményen kihasználják a MAX besorolást. Elég sötét, megrázó a lezárás és mellette izgalmas. Szigorúan ajánlott előtte elolvasni az első két részt, különben sok kérdőjel marad a kötet után.