
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
53
hűségpont
Hogy működik az alku?
1935.tele. Mussolini Róma Farkasa, az olasz hadsereg élén bekebelezéssel fenyegeti a csaknem teljesen védtelen Etiópiát. A kötet két főhőse, a keménykötésű texasi mérnök, Jake Barton és az elegáns etoni öregdiák, Gareth Swales, aki fegyvercsempészettel foglalkozik, ám a szerencse éppen elpártol tőle, jövedelmező fegyverüzletet kötnek egy etióp herceggel. Feladatuk, hogy megtörjék a nemzetközi földi és tengeri blokádot, és lehetővé tegyék a nagyobb mennyiségű régi fegyver eljuttatását a kétségbeesetten harcoló bennszülötteknek. Velük együtt utazik a gyönyörű és tüzes Vicky a fiatal amerikai lány, aki életét az etiópok ügyének szentelte. A sors és a háború által összekovácsolt kis csapat halálos harcba keveredik a ragadozókkal teli afrikai hegyekben. A kalandok végtelen izgalmas sorozatát Smith stílusa és jellemábrázoló ereje teszi átlagon felüli szórakozássá.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9637696067 |
|---|---|
| Kiadó: | Delej Kft. |
| Kiadás éve: | 1992 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Alföldi Nyomda |
| Borítótervezők: | Császma József |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 497 oldal |
| Fordítók: | Kaposi Tamás |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.30 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Nagyon. Jó könyv!!