
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Partner
Kötéstábla / borítója kopott
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
300
hűségpont
Hogy működik az alku?
Kurt Tepperwein szerint a hőn áhított boldogságot kapcsolatainkon keresztül érhetjük el. Persze kapcsolatok alatt nem csupán párkapcsolatokat kell értenünk. Az első, és legfontosabb lépés, hogy önmagunkkal legyünk jóban, hogy rátaláljunk a lényünk mélyén rejlő, változatlan magra, valódi önmagunkra. Ha szerepek nélkül, önvalónk alapján éljük az életünket, ha kiegyensúlyozott boldogságban lehet részünk. A második lépés párkapcsolatunk szemügyre vétele. Csak az kaphatja meg kapcsolatától, amit szeretne, aki tisztában van a szükségleteivel, és képes ítélkezés nélkül kifejezni az érzéseit. Tepperwein megtanítja nekünk, hogyan közeledhetünk tisztelettel a párunk felé, és hogyan hozhatjuk ki a legtöbbet a párkapcsolatunk által kínált lehetőségekből. Következő feladatunk, hogy tudatosan viszonyuljunk a világhoz: ha elég bátrak vagyunk ahhoz, hogy megkérdőjelezzük, és helyes hozzáállásra, illetve szemléletmódra cseréljük rögzült meggyőződéseinket, a világ hozzánk és a vágyainkhoz idomul. A könyvből megtanulhatjuk, hogyan változtathatunk pozitívan a világunkon meggyőződéseink segítségével. Végül pedig tisztáznunk kell kapcsolatunkat az univerzális energiával, amely úgy vesz körül minket, akárcsak a víz a halakat. A szerző feltárja azokat a lehetőségeket, amelyeken keresztül hozzáférhetünk ehhez az energiához, és megtanítja, hogyan kerülhetünk magasabb szellemi szintre az univerzális energia tudatos megtapasztalásával. „A boldogság méretre készült ruha. Boldogtalanná azok válnak, akik valaki más ruháját akarják viselni.”
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789635290727 |
|---|---|
| Kiadó: | Édesvíz Kiadó |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Reálszisztéma Dabasi Nyomda Zrt. |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 280 |
| Fordítók: | Szilágyi Eszter |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Pszichológia / Paratudományok / Ezotéria |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről