
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 5 760 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| ISBN: | 8071490318 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Libertas et civitas - Dominó Könyvek |
| Kiadó: | Kalligram Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1994 |
| Kiadás helye: | Pozsony-Újvidék |
| Kiadás sorszáma: | Első kiadás |
| Nyomda: | Studio GB |
| Nyomtatott példányszám: | 500 |
| Kötés típusa: | egészvászon, kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 224 oldal |
| Fordítók: | Borbély János, Vujicsics Marietta, Balázs Zita, Piszár Ágnes, Toldi Éva, Vujicsics Stoján |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.50 cm, Magasság: 18.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Irodalomtörténet / Filozófia / Irodalom / Szépirodalom / Esszék, Tanulmányok, Publicisztika / Irodalom / Irodalomtudomány |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Egy rendkívül jelentős k-európai regényíró meggyőző bizonyítása arról, hogy egy személyben emellett milyen borzasztó, suta, ügyetlen irodalomteoretikus is. A Nabokovról és Sartre-ról írott esszék megállják a helyüket, a magyar irodalommal kapcsolatos írásoknak csak tematikai érdekessége van (máskülönben revelatíve új szempontokat nem találtam bennük), de például a Kacattár (és annak indulati hevessége) konkrétan értékelhetetlen. A kötet (magyar) szerkesztésében van némi szellem, logikus a szerkezet - de maga a nyomtatvány meg tele van sajtóhibával. Felejthető kötet.