
(1 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
Kötéstábla / borítója kopott
33
hűségpont
Hogy működik az alku?
Fáj a feje, ideges, álmatlan, kifullad, ha felmegy a második emeletre? Fogadja meg a szerző tanácsát: Anadaxin helyett induljon kirándulni! Hogyan és hova? Tanácsot ad rá ez a könyv. Első része megismerteti az olvasót: hogyan kell már hét közben elkészíteni a vasárnapi túra tervét, hogyan kell öltözködni, mit szükséges és mit érdemes magunkkal vinni. Csak az első túra nehéz, arra kell "elszánni" magát a kezdő természetjárónak. Ha ez jól sikerült, megszereti, megszokja s ezután a legkedvesebb hétvégi program az lesz, ha kirándul a család. A könyv második része térképrajzokkal illusztrált túrajavaslatokat ad. Nem drága, külföldi utazásra hívja az olvasót, hanem a fővárosiakat a János-hegyre, a pécsieket a Tettyére, a szegedieket, szolnokiakat a Tisza-partra - fokozatosan hosszabb és nehezebb útvonalakra. Érdemes elkezdeni és folytatni a túrákat.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9632230671 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Minerva Családi Könyvek |
| Kiadó: | Minerva |
| Kiadás éve: | 1976 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Offset és Játékkártya Nyomda |
| Illusztrátorok: | Zeilfalvy Lenke |
| Nyomtatott példányszám: | 30000 |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 63 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 16.50 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Természettudomány / Földrajz / Természettudomány / Általános Természettudomány / Vendéglátás / Turizmus |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
A könyv két részből áll. Az első rész a túra tervezéssel foglalkozik, míg a második rész térképrajzokkal illusztrált túrajavaslatokat ad. (pl: fővárosiakat a János hegyre, pécsieket a Tettyére, a Szegedieket, Szolnokiakat a Tisza-partra stb. Nagyon jó könyv.