
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
25
hűségpont
Hogy működik az alku?
"A kiterjedt erdőségek, a virágpompában díszlő havasi rétek, a vadregényes szurdokvölgyek és sziklaalakzatok, a kristálytiszta vizű, csobogó patakok, a csodálatos kilátását nyújtó csúcsok, a felvonókkal ellátott remek lesiklópályák a természetet, sportot szeretők, a kikapcsolódni vágyók minden rétegének tusnak maradandó élményt nyújtani. Ezen élmények megszerzéséhez, az utazás megszervezéséhez és lebonyolításához ad segítséget az olvasónak a Kis-Fátra utikalauz."
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9632538285 |
|---|---|
| Kiadó: | Sport |
| Kiadás éve: | 1990 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Franklin Nyomda |
| Borítótervezők: | Nagy Árpádné |
| Kötés típusa: | egészvászon kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 118 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.50 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Súly: | 0.20 kg |
| Kategória: | Útikönyvek, Útleírások / Európa / Természettudomány / Földrajz |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről