
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 5 400 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
E könyv lapjain Japánnak inkább a lelki világát, mint szokásait (tárgyaltam - azért gyűjtöttem őket a Kokoro (Sziv) czíme alá. A fönti jellel írva ez a szó kedélyt is jelent, szellemet, bátorságot, elhatározást, érzést, szeretetet s belértéket - azt, a mit mi angolok a «dolgok velejének» nevezünk.
| Kiadás éve: | 1909 |
|---|---|
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Franklin-Társulat nyomdája |
| Kötés típusa: | félvászon |
| Terjedelem: | 258 oldal |
| Fordítók: | Woida Margit |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 10.50 cm, Magasság: 14.50 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Nagyon szép kötet!