
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
30
hűségpont
Hogy működik az alku?
E könyv sajnos nem alkalmas a „Hogyan írjunk mészáros vikingfilmet” kézikönyvként való alkalmazására, holott eredetileg annak indult. De aztán belekeveredett egy bank és annak képviselője, Tótavi, aki pénzeli az eseményeket. Jelen van Sheila, a bengáli festő, önjelölt művészeti vezető és súlyos memóriazavarral küzdő nő, akinek kész tervei vannak egy liftbe szorulás esetére. A drága vikingeket aztán marketing okokból lecserélik olcsó magyarokra, a baltás mészárosokat íjászokra, a hajós kalandokat végeláthatatlan lovastúrákra. Egy naiv mellékszereplő is áldozatul esik a filmkészítésnek, aki - talán joggal - megőrül, amiért nem tudja érvényesíteni hiteles elgondolásait a magyar honfoglalásról. A bekattant történész szándéka ellenére ebben a könyvben nem hal meg senki. Mindeközben szó esik az élet minden fontos momentumáról, nyakkendőkről, a hosszútávfutó magányosságáról, a bankok művészetpártolási elméletéről. Egyfajta kézikönyvként tehát mégis működik, mint minden rendes könyv. Ha Ön nem érdekelt a vikingfilmek gyártásában, feltétlenül javasolt jelen könyv elolvasása.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9786155056352 |
|---|---|
| Kiadó: | Aposztróf Kiadó |
| Kiadás éve: | 2013 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Prime Rate Kft. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 218 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.50 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről