
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Rudyard Kipling csodálatos állatregénye, A dzsungel könyve voltaképeni folytatása ez a könyv, amelynek történetei - Riki-tiki-tévi, A fehér fóka, A királynő
szolgái, A korodilius története, A kis Tumáj, Kvikvern - száztíz esztendővel ezelőtt jelentek meg először. Ez az a mű, melyt, ha a gyermek olvas, egy életre szóló
útravalót kap belőle, ha felnőtt veszi kézbe, gyermekkorának legszebb emlékeit idézheti fel általa...
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 03171104 |
|---|---|
| Kiadó: | Sensus |
| Kiadás éve: | 2006 |
| Súly: | |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Mesék |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!