
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Szabó László Mi okozta az összeomlást és a forradalmakat? Hadvezérek, államférfiak és diplomaták emlékiratai nyomán közzéteszi Szabó László. Budapest, 1922. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. (ny.) 158 p. Egyetlen kiadás. Szabó László munkájában Hindenburg tábornok. Ludendorff vezérkari főnök, Tirpitz admirális, a szerb fronton tevékenykedő Cramon és Krausz tábornokok, Conrad osztrák-magyar vezérkari főnök, Horsetzky Ernő gyalogsági tábornok, Ottokar Czernin külügyminiszter, Philipp Schiedemann német szociáldemokrata pártvezér emlékiratai nyomán rálátás nyílik a központi hatalmak 1918-as katonai és politikai összeomlásának okaira. Néhány oldalon széljegyzetek, aláhúzások. A címoldal javított, a bekötött hátsó borító és a belív hat levelén apró, a szövegtükröt nem érintő ragasztás, javítás. XX. század második feléből származó aranyozott egészvászon kötésben, az eredeti fedőborítók bekötve. Körülvágatlan, jó példány.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1922 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 1. |
| Nyomda: | Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. |
| Kötés típusa: | aranyozott egészvászon kötés |
| Terjedelem: | 158 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 16.50 cm, Magasság: 24.50 cm |
| Kategória: | Történelem / Politika / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről