
(2 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
A kiadói borítója kissé gyűrődött/a szélei enyhén kopottak.
150
hűségpont
Hogy működik az alku?
Tökéletes gyakorlati kézikönyv több mint 700 művészi illusztrációval. A kézikönyv írója abból indul ki, hogy az íráshoz hasonlóan a rajzolás és a festés is elsajátítható "tudomány". A teljességre törekedve, részletesen számba veszi a rajzolás és a festés hagyományos és forradalmian új nyersanyagait, segédeszközeit (ennek elsősorban a teljesen kezdők vehetik hasznát), majd bemutatja és aprólékos pontossággal elemzi a különböző rajzolási és festési technikákat, eljárásokat. Bizonyára a már gyakorló "művészinasok" számára is sok újdonsággal szolgálnak a különböző stílusú, sokszor egészen újfajta megközelítésű megoldásokat és ötleteket nagy szakértelemmel magyarázó fejezetek. A négy részre osztott könyv ismerteti a rajzolás, a vízfestés, az olaj- és akril-festés, valamint a pasztellfestés alapvető tudnivalóit, majd e festésmódokon belül számba veszi az érdekesebbnél érdekesebb hagyományos és újkeletű eljárásokat, fortélyokat, trükköket, a megoldások okát és célját. A magas művészetet úgy tudja mindenki számára "emészthetővé", vagyis érthetővé és elsajátíthatóvá tenni, hogy a munkafolyamatokat lépésről lépésre elemezve és képekkel illusztrálva avatja be az érdeklődőt a műhelytitkokba.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9637495444 |
|---|---|
| Kiadó: | Glória Kiadó |
| Kiadás éve: | 1996 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Printed and bound in Hong Kong |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés, kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 255 |
| Fordítók: | A. Fodor Ágnes |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 23.50 cm, Magasság: 30.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Művészetek / Festészet / Rajz, Grafika / Hobbi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Kiváló számomra a könyv.