
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 8 550 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Fedezze fel az italok ismeretlen kontinensét és hagyja, hogy sokoldalúságuk elvarázsolja! Peter Bohrmann, a számtalan mixelési világversenyen kitüntetett bármester munkája, a Nagy koktélkönyv mindent elmond az italokról, amit tudni érdemes. Mintegy 1500 recept vezeti az olvasót a koktélok izgalmas - már Talán nincs is olyan rövid és hosszú, alkoholos és alkoholmentes ital, bólé és meleg ital, amely nem sorakozna itt A-tól Z-ig: Acapulco Dream-től Zombie-ig. S hogy ne történjen semmi baj, amikor a vendégek már a házi bár mellett állnak, a Magy koktélkönyv elárulja, milyen poharakba, meddig, hogyan kell tölteni; milyen eszközöket, miként használ fel az ügyes házigazda.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9637910336 |
|---|---|
| Kiadó: | Geoholding Rt. SKO Lap és Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1993 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kötés típusa: | fűzött kemény papír |
| Terjedelem: | 556 oldal |
| Fordítók: | Dr. Kerekes Istvánné |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 22.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Vendéglátás / Gasztronómia |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Minden oké volt a könyvvel.